У Дніпрі обіцяли ярмарок вихідного дня, а влаштували агітацію

У Дніпрі у день виборів мав пройти ярмарок вихідного дня, однак зараз в парках та інших локаціях пригощають безкоштовним чаєм та агітують йти голосувати.

Об этом сообщает THE Лядов

Про повідомляє Depo.ua.

Цей захід анонсувався, як ярмарок вихідного дня, куди ресторатори мали прийти, оскільки в їхніх закладах можна працювати тільки на виніс. При цьому усіх, хто проголосував, обіцяли почастувати.

Читайте також:

Карантин вихідного дня. Жителів Дніпра запрошують на ярмарок на підтримку рестораторів

Проте ярмарку як такого не вийшло. У парках рестораторів було не видно. Проте стояли намети, в яких людей безкоштовно пригощали чаєм і пиріжками.

При цьому активно йшла агітація з колонок про те, як важливо прийти на голосування.

У парку Зелений Гай біля намету «аніматор» ставив питання школярам, чому важливо голосувати, а за відповідь подарував футболку.

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, в 11 містах 9 областей України проходить голосування на виборах міського голови. Мера у другому турі обирають у Дніпрі та Нікополі (Дніпропетровська область), Слов’янську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську (Запорізька область), Львові та Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному та Черкасах.

Редактор: Владислава Білоус

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/miscevi-vibori-u-dnipri-yarmarok-ne-vidbuvsya-novini-ukrajini-50125587.html”