У “Слузі народу” кажуть, що Рада може ухвалити закон про референдум незабаром

Качура


Нардеп від “Слуги народу” та заступник голови парламентського комітету з питань місцевого самоврядування та організації державної влади Олександр Качура впевнений, що закон про референдум буде “однозначно проголосований” і це може статися вже до кінця поточного року.

Об этом сообщает Компромат 2


Про це йдеться в інтерв’ю Качури Радіо Свобода.


“Зараз Венеційська комісія висловила свої зауваження, ми вносимо необхідні зміни між першим та другим читанням, і на друге читання виносимо до зали. І, я думаю, що з наступного року народ України вже буде мати прямий інструмент народовладдя через референдум”, – говорить “слуга народу”.
На думку нардепа, Верховна Рада 9-го скликання дещо затягнула з ухваленням цього законопроєкту, адже на початку роботи “слуги народу” обіцяли, що він буде проголосований одним із перших. Водночас Качура пояснив це тим, що над текстом документу увесь цей час намагалися ґрунтовно працювати.


За словами Качури, однією з норм законопроєкту є те, що в разі його погодження Радою він зможе надати громадянам право скасовувати закони за результатами референдуму. Водночас він визнав, що ця норма є спірною, і через неї нардепи навіть сварилися: “Це дуже дискусійсне питання було, ми кілька разів з цього приводу збиралися, сварилися, обговорювали, потім знову сварилися, потім шукали компромісний варіант”.


Раніше ІНФОРМАТОР писав: нардеп Качура заявив, що «Слуги народу» однозначно об’єднаються з ОПЗЖ у регіонах після місцевих виборів.


Джерело статті: “https://informator.press/u-sluzi-narodu-kazhut-shcho-rada-mozhe-ukhvalyty-zakon-pro-referendum-nezabarom/”