У Львові провели в останню путь командира батальйону "Аратта" Андрія ГергертаПрощання із заступником командувача Української добровольчої армії (позивний «Червень») відбулося в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об этом сообщает Устав


Андрієві Гергерту було 42 роки.


Родом з Миколаєва Львівської області. До війни працював ветеринаром.


Фото зі сторінки Андрія ГЕРГЕРТА у Фейсбук


На фронті – з березня 2014-го. Потрапив у 5-й батальйон. Був заступником командира 2-го запасного батальйону. Став командиром 8-ї окремої роти Добровольчого українського корпусу, яка згодом збільшилася до батальйону.


У лютому цього року в Андрія Гергерта діагностували онкологічне захворювання.


Гроші на лікування збирали всім миром. До останнього. Бойові побратими писали на сторінці комбата у Фейсбук: «Складна ситуація з нашим Комбатом! Йому поставили діагноз – рак шлунка. Тепер він бореться не лише за Україну, а й за своє здоров’я! Андрій Гергерт провів лікування у Австрії, у Києві і Львові. Зараз він повертається після операції з Австрії. ‼️Хвороба прогресує. Потрібна допомога, адже у Комбата, 4 дітей, а лікування коштовне! Вкотре звертаємось до вас за допомогою!».


Андрій Гергерт помер 1 серпня.


Поховали військового на полі почесних поховань Личаківського цвинтаря, де знайшли останній прихисток герої Небесної сотні та полеглі на війні львів’яни.


Попрощатися з комбатом прийшли сотні людей.


Проводжали Андрія Гергерта навколішки.


Світлая і вічная пам’ять.


Тетяна КОЗИРЄВА, Львів


Фото Олександра МАЗУРЕНКА


*/


Джерело статті: “https://cometa.news/u-lvovi-proveli-v-ostannju-put-komandira-bataljonu-quot-aratta-quot-andrija-gergerta/”