Голова КОДА ініціював розслідування неправомірних дій щодо зриву поставки ШВЛ та привласнення понад 10 млн гривень

Голова КОДА ініціював розслідування неправомірних дій щодо зриву поставки ШВЛ та привласнення понад 10 млн гривень

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) ініціював звернення до Національної поліції України, щоб та вжила ефективних заходів щодо повернення 10,5 млн гривень. Їх, як 100% передоплату, Департамент охорони здоров’я заплатив ТОВ “Ліртон Груп” 28 квітня 2020 року за 15 апаратів штучної вентиляції легень.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби КОДА.

“Один із найважливіших сьогоднішніх пріоритетів в країні – протидія поширенню коронавірусу та всебічна медична допомога тим, хто захворів. На подолання наслідків спрямовані всі ресурси. І їх цільове використання має бути прозорим для громадськості”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що договір уклав колишній керівник ДОЗ. Апарати ШВЛ мали надійти в лікарні області до 25 травня цього року. Постачальник свої зобов‘язання не виконав й кошти не повернув.

Подписаться

Через зірвані закупівлі медичні заклади Київщини залишилися без необхідного обладнання. Обласна влада була змушена вирішувати проблему із залученням бізнесу та шукати інші канали поставок. 4 травня керівника Департаменту звільнили за невідповідність посаді. Проти нього порушено кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем під час здійснення закупівель медичного обладнання.

“Неправомірним діям не місце в органах державної влади, – заявив Василь Володін, голова Київської облдержадміністрації. – Як керівник області, і надалі буду боротися з проявами непрофесіоналізму та зловживанням із бюджетними коштами. Національна поліція України повинна якнайшвидше вжити всіх заходів щоб повернути бюджетні кошти та покарати винних. Зі свого боку, КОДА сприятиме розслідуванню та надаватиме правоохоронцям усю потрібну допомогу. Моя мета, щоб кошти повернулися та були витрачені за призначенням – на придбання обладнання, яке рятуватиме людські життя”.

Процесуальні дії з цього приводу вже ведуться.

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/golova-koda-initsiyuvav-rozsliduvannya-nepravomirnih-dij-shhodo-zrivu-postavki-shvl-ta-privlasnennya-ponad-10-mln-griven”