Влада Німеччини має докази причетності Росії до хакерської атаки на Бундестаг

Німецьке слідство має докази того, що громадянин Росії разом з іншими особами здійснив хакерську атаку на Бундестаг для розвідки РФ. Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica, передає 1NEWS.

Об этом сообщает Русский слон“Існують конкретні і достовірні докази з боку слідчих і судових органів про те, що громадянин Росії скоїв хакерську атаку на бундестаг Німеччини для російської спецслужби навесні 2015 року — разом з іншими людьми”, — заявив міністр.


За його словами, на цій підставі слідчі судді Федерального суду видали ордер на арешт зазначеного громадянина.


“Не може бути й мови про політичні забобони, як неодноразово заявляла російська сторона. Ми також будемо працювати в Брюсселі, щоб використовувати режим кіберсанкцій ЄС для тих, хто несе відповідальність за атаку, наприклад, щоб заморозити активи або ввести обмеження на в’їзд. У той же час очевидно, що ми хочемо продовжувати конструктивно-критичний діалог з Москвою в інших областях зовнішньої політики, таких як конфлікт на сході України або в Лівії і Сирії”, — додав Маас.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/vlada-nimechchyny-maye-dokazy-prychetnosti-rosiyi-do-hakerskoyi-ataky-na-bundestag.html”