ОЗУ Ілюхи та Журавля: ЗМІ розповіли, хто і чому влаштував масову стрілянину в Броварах

До організації масової перестрілки в Броварах ймовірно причетні місцеві кримінальні авторитети Сергій Ілюхін (Ілюха) і Віктор Журавльов (Журавель). "Сірий" ринок перевезень приносить їх ОЗУ більше 100 млн грн на рік.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це пишуть Вести.


За даними видання, угрупованням керує "Ілюха". Він збирає гроші з нелегальних перевізників, а також контролює підпільні зали ігрових автоматів, "кришує" наркоторгівлю і проституцію. Його найближчий "бізнес-партнер" – "Журавель". Масову перестрілку вони влаштували, щоб "покарати неугодних і показати, хто насправді контролює місто і перевезення".


"Ілюха давно себе вважає "царком" Броварів і поводиться відповідно. ОЗУ Ілюхи і Журавля залякує неугодних місцевих підприємців, іноді справа доходить до фізичної розправи і псування майна", — йдеться в матеріалі.
Як пише видання, в серпні 2019 року ці фірми фігурували в справі про підпал автобусів біля метро "Лісова" у Києві. Разом з іншими броварськими бойовиками — Олексієм Довгополовим, Миколою Галіциним і Олегом Яременком — вони хотіли залякати неугодного перевізника і змусити його платити данину.


"Хоча у поліції є вся інформація і про виконавців і про організаторів, цю справу досі так і не було розкрито", — пише видання.


За версією автора матеріалу, перестрілка біля житлових будинків в 7 ранку — наслідок безкарності і "даху" банди в керівництві місцевої поліції.


"Або Ілюха і Журавель, сп’янілі від "бандитської влади", втратили зв’язок з реальністю, або ж ці кримінальні авторитети мають свій "дах" в правоохоронних органах і впевнені, що уникнуть будь-якого покарання", — пише видання.


29 травня близько 7 ранку в Броварах (Київська область) близько 100 осіб влаштували перестрілку. Затримано 21 підозрюваного, обирається запобіжний захід. У поліції ряд високопоставлених регіональних керівників відсторонені від обов’язків. Введено план-перехоплення.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-06-02/opg-ilyuhi-i-juravlya-smi-rasskazali-kto-i-pochemu-ustroil-massovuyu-perestrelku-v-brovarah/199045”