Що подивитись на карантині: топ-6 детективів, які тримають в напрузі

продовжує публікувати добірки найцікавіших фільмів і серіалів для домашнього перегляду під час карантину. Нагадаємо, що в Україні продовжили карантин через коронавірусну інфекцію до 24 квітня.

Об этом сообщает Футляр от виолончелиНа цей раз пропонуємо 6 детективних картин з захоплюючим та інтригуючим сюжетом, які до самого фіналу здатні тримати глядача в напрузі. Історії розслідувань часом змушують поламати голову, щоб разом з головним героєм знайти розгадку. Готові до мозкового штурму? Тоді влаштовуйтеся зручніше і приємного перегляду!


“Зло”


Кадр з серіалу "Зло"
Кадр з серіалу «Зло»


  • США, 2019


Сюжет: “Зло” – надприродна драма каналу CBS від творців “Доброї дружини” Роберта і Мішель Кінг. У центрі сюжету – судовий психолог (Катя Херберс з “Манхеттена”), що спеціалізується на події, які преса кваліфікує як “чудо”. Вона приєднується до майбутнього священика і технічного експерта для розслідування надприродних явищ.


“Допит”
  • США, 2020


Сюжет: “Засновано на реальних подіях” – цей напис особливо інтригує, коли мова йде про кримінальний сюжет. Серіал “Допит” спирається на справжню історію: 30 років тому молодий чоловік був засуджений за жорстоке вбивство матері.


“Сумнів”
  • США, 2019


Сюжет: серіал розповідає про адвоката Сейді Елліс (Кетрін Хайгл), яка закохується в свого клієнта Біллі Бреннана (Стівен Паскаль), якого звинувачують у вбивстві подружки, скоєному 24 роки тому.


“Томмі”
  • США, 2020


Сюжет: Ебігейл Томас – перша жінка-начальниця Поліцейського департаменту Лос-Анджелеса. Цю посаду Ебігейл отримала нещодавно і тут же почала встановлювати нові, часом жорсткі порядки. Тепер ні бізнесмени, ні політики, ні інші сильні світу цього не зможуть так просто впливати на систему правосуддя.


“Кобра”
  • Великобританія, 2020


Сюжет: комітет “Кобра” складається з експертів з безпеки, політиків і фахівців із захисту громадян під час НС. Прем’єр-міністр Великобританії постійно змушений приймати несподівані і часом ризиковані політичні рішення, щоб країна спала спокійно. Повна бойова готовність не тільки для героїв, а й глядачів: хвацько закручений сюжет точно не дасть занудьгувати.


“Полювання: Смертельні ігри”
  • США, 2020


Сюжет: охоронець Річард Джуелл став справжнім героєм, коли зупинив терориста, який задумав закласти бомбу під час проведення Олімпійських ігор 1996 року в Атланті. Джуелл, завдяки своїй уважності та відповідальності, вийшов на слід злочинця. Разом з іншими представниками охорони правопорядку зловмисника вдалося зловити і запобігти жахливих наслідкив, незважаючи на те, що спочатку головного героя підозрювали у сприянні злочину.


Джерело: Сьогодні


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/shho-podyvytys-na-karantyni-top-6-detektyviv-yaki-trymayut-v-napruzi.html”