Коронавірусом заразився співробітник ватиканського уряду Джанлука Пеццолі - ЗМІ

Коронавірусом заразився високопоставлений співробітник Держсекретаріату Ватикану 57-річний Джанлука Пеццолі, який проживає по сусідству з Папою Римським Франциском.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Його госпіталізували в лікарню Риму, повідомляє La Nacion з посиланням на свої джерела. Він здав тест на COVID-19, який показав позитивний результат.

Сусід Папи Римського: стало відомо про зараження COVID-19 співробітника уряду Ватикану

Один з найстаріших італійських журналістів Марко Тозатті, який займається Ватиканом, уточнив, що Пеццолі перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Він проживав в Будинку святої Марфи, резиденції, де знаходяться особисті апартаменти Папи Римського Франциска та інших високопоставлених сановників.

"Ймовірно, що за своєю посадою він контактував з багатьма людьми до тих пір, поки симптоми хвороби не проявилися. В результаті він міг стати розповсюджувачем інфекції", – підкреслив журналіст.

Також Тозатті додав, що зараз в Будинку святої Марфи з підозрою на коронавірус в ізоляції перебуває п’ятеро людей.

За словами даними журналіста, Папа Римський більшу частину часу зараз проводить в своїх апартаментах. Нещодавно він припинив вечеряти в загальній їдальні, хоча робив це завжди від дня обрання. Тозатті нагадав, що ще в молодості йому видалили частину легені під час операції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на початку березня Папа Римський Франциск заявив, що він застудився. Незважаючи на це, понтифік продовжив приймати людей у своїй резиденції.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/koronavirusom-zarazivsya-spivrobitnik-vatikanskogo-uryadu-dzhanluka-petstsoli-zmi.htm”